İrade Hakkında

İRADE
Sık Sorulan Sorular

İrade Hakkında

Bir şeye başlıyorum ve devam ettiremiyorum, hep bir süre sonra bırakıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Hedef sonrasındaki kazanımları ve amacınızı belirlemediğinizde, hiçbir hedefe ulaşmak için gücünüz ve isteğiniz oluşmaz. Ayrıca hedefe ilerlerken odağınızın sık sık bozulmasına neden olur. Metodumuzda; odaklanmaya, motivasyona, problemleri çözüm isteklendirmeye ve kendini ikna etmeye neden olan önemli eğitimler mevcuttur. Bunlar kişinin bilinçlenmesine ve ilerlemesine neden olmaktadır.

Kendime güvenmiyorum, içimde sürekli öteleme ve bahaneler var, bunu nasıl aşarım?

Daha önceki kalkışmalarınızdaki başarısızlıklar ve uzun süreli kilolu olmanız kendinize olan güveninin yitirilmesine neden olmuştur. Metodumuz bedenin ve varlığının farkındalığı, bedeni sevmek, değer vermek ve önemsemek, bu sayede de kişinin kendine olan öz güveni artırma temellidir. O yüzden istem dışı kişinin kendine olan öz güveni ve başarı arzusu bilinçlendirmesi yapılmaktadır.

Bir türlü istikrarlı olarak zayıflama sürecine devam edemiyorum, çözüm nedir?

Çevreden ya da bilinçaltından gelen, yıkıcı, engelleyici, sabote edici ve dirence neden olan yıkıcı bilgiler kişinin zayıflama sürecinde erken pes etmesine neden olur. Metot, yıkıcı inançları değiştirir, hedef istikamete odaklar ve motivasyon sağlayarak süreci devam ettirir.

İnstagram Sayfamız

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Youtube Kanalımız