Online Zayıflama Hakkında

ONLİNE ZAYIFLAMA
Sık Sorulan Sorular

Online Zayıflama Hakkında

Kişiye Özel Online Zayıflama Eğitimi nedir?

Haftada bir gün, birer saatten toplamda 2 ay olan Deniz Egece Zayıflama Kampı içeriğiyle doğru orantıda ilerleyen bir zayıflama ve beden eğitim programıdır. Bu eğitim Deniz Egece hocamızın yanında uzun yıllardır yetişen, Deniz Egece’nin vaka, tanı ve tedavi süreçlerinde bizzat yer almış ve alt yapılarında psikosomatik rahatsızlıklarla ilgili çeşitli uzmanlıkları olan Nörobilim sertifikalarına sahip hocaları tarafından verilmektedir.

Nörobilim Uzmanlarının danışanlarıyla yaptıkları seanslar sonrasında, kişinin kilo almasına sebep olan bilinçaltında kayıtlı olan öğrenilmişinkileri, alışkanlıkları, yaşadığı yıkıcı olaylar, travmalar, sosyal yaşam durumu, doğru bildiği yanlış inanç ve düşüncelerin tespit edilerek kiloya neden olan zihin haritası bilgisi çıkartılır. Bu tespitler üzerine haftalık olarak Deniz Egece’nin kendisinin yönlendirdiği toplantılarda danışanlara kişiye özel kilo problemlerinin çözümlerini ve programlarına yön verilir, yol haritası belirlenir.

Online Zayıflama Eğitimin avantajları nelerdir?

Geleneksel eğitimin aksine uzaktan eğitim size çok daha fazla esneklik sunar. Gün içerisinde zaman ya da para harcamak zorunda kalmadan istediğiniz zamanda istediğiniz yerde sizi sınırlamadan kendi profesyonel ihtiyaçlarınız doğrultusunda eğitim almanıza olanak sağlar.

Online eğitimin bir diğer avantajı ise seanslar süresince her ne kadar düzenli bir program takip etmek durumunda olsanız dahi size aynı zamanda özel işlerinizi ve çalışma hayatınızı aksatmadan devam etmenizi sağlar. Online eğitim aynı zamanda danışanların bir noktaya gelmek zorunda kalmayacakları için fiziksel engelliler için de mükemmel bir fırsattır.

Utangaçsanız ya da her ne sebeple görünmek istemiyorsanız da online eğitim geleneksel eğitime göre çok daha iyi bir alternatiftir. Kendi görüşme zamanını kendin ayarlama fırsatını da vermektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun, zaman ve para harcamadan kolaylıkla online eğitimden yararlanabilirsiniz. Merkeziyetçi bir sistem olması sebebiyle eğitimde kalitenin artması, kişinin özel durumunun uzman eşliğinde kişiye özel değerlendirilmesi ve kişiye özel çözümler üretilmesi amaçlanır. Kişiye ait olan algı ve inançların değiştirilmesi ve uygulamanın öğretilmesi sağlanır. Anlık sorunlara anlık çözümler bulmada ve bunları kalıcılığa dönüştürmede daha avantajlıdır.

Bu çalışma, kilo odaklı toplamda 8 saatlik bir eğitimdir. Grafikler, videolar ve uygulamalarla anlatılan bir eğitimdir. Yıllardır başaramadığınız kilo vermenin net ve kesin çözümünü 1 günde anlayabileceksiniz. Kafanızda soru işareti olan, çözemediğiniz sorularınızın ve nerede hata yaptığınızın cevabını Deniz Egece’nin kendisinden bizzat öğrenebileceksiniz. Bu eğitimin yanında “Zayıflamada Son Söz” kitabı ve öğrendiklerinizi 90 gün süreyle evinizde kolayca uygulayabileceğiniz program ve kitapçık verilecektir.

Online Eğitim içeriğinde neler vardır?

 • Kilo yapan sebepler, etkenler ve çözümleri.
 • Beden farkındalığı ve istenilen beden ölçüsünü modelleme, bilinçte beden tasarımı.
 • Beslenme ve öğün inanç ve algıları.
 • Hareket ve hareketsizlik inanç ve algıları.
 • İnançla kilo yapan sebepler nasıl değişir?
 • Motivasyon ve odaklanma.
 • Dış ses ve iç ses yönetme ve farkındalığı.
 • Düşünce Molası teknik ve metot uygulamaları.
 • Gıda beslenme ve öğünlerle yüzleşmek.
 • Şişman kimliği affetmek.
 • Bedensel beslenme.
 • Kilo yapan sebepler, etkenler ve çözümleri. İ
 • majinasyon ve zayıflatan telkinler öğrenimi.
 • Bilinç ve bilinçaltı farkındalığı ve yönetimi.
 • Affetme, yüzleşme ve özgürleşme gibi eğitimler içerir.

Online Zayıflama Eğitiminin faydaları ve getirileri nelerdir?

 • Kilo takıntısının ve sorunun ortadan kalkması.
 • Motivasyonunuzu aşağı çeken yıkıcı dış seslerin yerine yapıcı iç sesinizin güçlenmesi.
 • Süreci yönetirken karşılaştığınız durumları hoca eşliğinde çözerek çözüm odaklı yaklaşımın öğretilmesi.
 • Kişinin motivasyonun ve odaklanmasının sağlanması.
 • Düşünce biçiminin ve duygu kontrolünün doğru yönlendirebilme becerisinin sağlanması.
 • Hastalıkların veya fiziksel problemlerin duygusal ve zihinsel kaynaklarının fark edilmesi.
 • Beden ve bilinç yapısını öğrenme, kullanma. K
 • endi kendine iyileştirme ve tedavi edebilme yetisi kazanma.
 • Gelecekte oluşabilecek hastalıkları bugünden önleme yetisi kazanma.
 • Oto hipnoz ve Düşünce Molası ile evinizde bilinçaltınızı kendi kendinizle nasıl değiştireceğinizin öğrenilmesi.
 • Yüzleşme ve affetme tekniklerini öğrenerek; geçmişten taşıdığınız yıkıcı duygu, düşünce ve olayların size olan etkilerinin etkisizleştirilmesi.
 • Yaşam ile ilgili derin bir farkındalık kazanma.

Eğitim sürecinde özel bir program veriyor musunuz?

Kişiye özel 90 -180 günlük programları sadece özel seanslarda, online eğitim ve kamplarımızda vermekteyiz. Kişiyi tanımadan, düşünce ve inançlarını anlamadan kişiye özel program verilmez. Şişmanlığa etki eden çok farklı nedenler vardır. O yüzdenden de tanı konulmadan neyin değiştirilmesi gerektiği belirlenemez. Belirlenemediği için de özel bir program verilemez.

Ne kadar zamanda zayıflarım?

Zayıflamak, tamamıyla matematiksel bir durumdur. Bedenin tükettiği enerjinin, bedene giren enerjiden daha fazla miktarda olması zayıflanmasına neden olur. Düşünce gücümüzün, enerji tüketimi istikametindeki tekrarı, miktarı ve şiddeti belirleyici unsurdur. Buna neden olan durum ise, alışkanlıklarımız ve davranışlarımızdır, bu da bilinçaltındaki bilgilerden kaynaklanır. Bu da metodu, kişinin anlaması ile eşdeğerde bir durumdur. Bu metotla 3 ayda 40 kilo veren de, 6 ayda 20 kilo veren de olmaktadır. İlk 3 ay veremeyip sonrasında 6 ayda 50 kilo veren de olmuştur. Bu kişinin bilgiyi öğrenme, anlama ve tekrarı ile çözümlenen bir durumdur.

“Para önemli değil, gerçekten zayıflayacağımı bilsem; kişiye özel zayıflama eğitimi satın alırdım”

Gerçekten işe yarayıp yaramaması bizimle alakalı değil, sizinle alakalı bir durumdur. Örneğin çocuğunuz, matematik sınavından geçmek istiyor, gerçekten geçebilir mi? Evet, geçebilir. Bu çocuğunuzun matematik eğitimine harcadığı ilgi ve tekrar ile eş orantılıdır. Gerçekten işe yarayıp yaramadığını soruyor olmanız, konuyu anlamadığınız anlamına ve bizim de sizin soru işaretlerinize doğru cevaplar veremediğimizden kaynaklanıyor. Ayrıca bu güne kadar piyasalarda zayıflama ürünleri kilo verdirdiğine inanıldığından satılır. Şunun iyi farkına varmanız gerekir, kiloyu herhangi bir madde ya da nesne verdirmeyecek, fazla kilolarınızı siz aldınız ve siz vereceksiniz. Bu da sizin eğitim ile davranış alışkanlıklarınızın değişmesiyle mümkündür.

Kısa zamanda zayıflamak istiyorum olur mu?

Evet olur, kısa sürede zayıflayabilirsiniz, bu sizin günlük enerji tüketiminizle alakalı bir durumdur. Bu enerji tüketiminizi artıracak olan durum da, sizin bilincinizi hareketlilik, hareket ve egzersize yönlendirebilme gücünüzle alakalıdır. Fakat inançlarınız kısa sürede değişmez, bunun için inançlarınızın değişmesi için zaman ayırmanız gerekir. İlk 90 gün değişim için önemli bir süreçtir, sonrasındaki 180 gün ve 360 gün inançların değişmesi için önemli süreçlerdir. Bu değişimler kişinin inançlarındaki bağımlılıkları ile eşdeğerdedir

Telefonla nasıl kilo vereceğim?

Kilo verme bir alışkanlık ve davranış problemidir, bu da sadece eğitimle çözülebilir. Uzman ve danışanın karşılıklı konuşabilmesi yeterlidir. Whatsapp ya da telefonla karşılıklı iletişim kurulması  eğitim için yeterlidir. Bugün dünyamızda online eğitim olarak, bir çok farklı eğitimler verilmektedir, hatta üniversite bile okunabilmektedir.

İnstagram Sayfamız

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Youtube Kanalımız